Меню сайту
Меню сайту
Відпочинок на морі
Гірськолижні тури
Контактна інформація
м. Львів вул. Винниченка, 12


тел:
243-10-03
тел. моб:
098-134-24-68
093-910-82-42
095-370-04-90


Skype irynabogiratur
e-mail: bogira-tour@rambler.ru
Форма входу
Логін:
Пароль:
Головна » Пропозиції » Екскурсійні тури » Німеччина

Азартні в Парижі

Азартні в Парижі

Вересень 2013
15*
Жовтень 2013
27
Листопад 2013
24
Грудень 2013
29НГ
Січень 2014
5*
Лютий 2014
9СПО
Березень 2014
23
Квітень 2014
20
Травень 2014
1М
Червень 2014
15
Липень 2014
20*
Серпень 2014
17**
Вересень 2014
17**
Жовтень 2014
21*
Листопад 2014
26
Грудень 2014
16СПО

Важно! Документы для оформления виз принимаются ТОЛЬКО после ПОЛНОЙ оплаты заказа!

Львів - Карлові Вари - Нюренберг - Париж (2 ночі) - Версаль - Діснейленд - Прага - Львів

 У вартості туру: Карлові Вари, Імперський Нюрнберг,
Вишуканий Париж, Казкова Прага…

День 1. 
НЕДІЛЯ
09.00 Виїзд зі Львова. Перетин кордонів. Розміщення в готелі на території Чехії. Ночівля.

День 2 
ПОНЕДІЛОК
Сніданок.
Нас запрошує на екскурсію "Місто живої води - Карлові Вари”. Наш шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто - Карлові Вари ... Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів .... Не забудьте взяти з собою купальники! Вхід в басейн оплачується додатково (100 крон близько 4 €). Вільний час для відпочинку і покупки подарунків близьким людям ... Ночівля на території Чехії.

День 3 
ВІВТОРОК
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Німеччини.
Імперський Нюрнберг - імперське місто запрошує на прогулянку: найзнаменитіша ринкова площа країни із Фонтаном сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, храми-близнюки, п'ятикілометрова кріпосна стіна, замок Кайзербург з вісімдесятьма збереженими вежами і численними воротами, фахверкові будинку, надають колорит старовинним вуличках . Нюрнберг відкриє безліч секретів - тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика і олов'яних солдатиків.
«Секрети Баварського пивоваріння» (Дорослі 30 € / Діти до 12 років 16 €). Пропонуємо Вам відвідати одну з найвідоміших пивоварень "Tucher", розкрити для себе секрети пивоваріння та про дегустувати кілька сортів прекрасного освіжаючого пива з Баварської Королівської броварні ... Поселення в готель на території Німеччини. Ночівля.

День 4 
СЕРЕДА
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Франції.
І ось Вона ... довгоочікувана Франція - країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, гарних жінок і безліч таємниць .... Ми прямуємо в саме серце цієї загадки - чарівний Париж ... Екскурсія "Перше побачення з Парижем". Нас очікують: площа Згоди, церква Сен Мадлен, велична Тріумфальна арка ... Гранд Опера-найкрасивіших театрів світу і гордість Парижа .... Вільний час. Є можливість: Самостійно побувати на Ейфелевій Вежі.
Прогулянка по таємничій Сені (Дорослі 13 € / діти до 12 років 10 €). Краса мостів, велич будівель, Нотр Дам ...
"Енциклопедія століть - Лувр" (38 € / діти до 12 років 18 €). Наш екскурсовод запросить Вас у Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр - один з найбагатших музеїв у світі. Тут Леонардо Да Вінчі, Рембрандт, Рафаель .... Мона Ліза, Венера Мілоська .... Поселення в готель. Ночівля.

День 5 
ЧЕТВЕР
Сніданок. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати екскурсії на вибір:
"Сентиментальна Нормандія" (68 € / 60 €). В цієї милої дами мінливий і суперечливий «портрет». Ми зможемо побувати на березі перлинного моря, де приголомшливо красиві скелі узбережжя змінюються розкішними піщаними пляжами і мальовничими портовими містечками ... Старовинний Руан - найбільше нормандське місто. Тут в Палаці Правосуддя судили легендарну Жанну Д'Арк. Нас чекає екскурсія по місту, після якої ми вирушимо в Довіль - до господаря морського узбережжя, в місто "подарунок" втомленій від метушні аристократії. І на завершення - древній і працьовитий Трувіль - старовинне рибальське селище на березі протоки Ла-Манш ... Нормандія не залишить нас байдужими ...
"Легендарний Монмартр" (18 € / діти до 12 років 10 €). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа.
Відоме кабаре "Мулен Руж" (Час 23:00-110 €) - барвисті костюми, яскраві сукні, розкішні танцівниці, французький канкан ... Самостійне повернення в готель. Ночівля.

День 6 
П'ЯТНИЦЯ
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі. Для всіх, хто залишається на вільний час у Парижі, оплачується самостійно квиток на громадський транспорт близько 8 євро.
Французькі парфуми - елітні й вишукані. Напевно, немає в світі жінки, яка не мріяла б стати власницею заповітного флакончика. Пропонуємо відвідати одні з кращих парфумерних магазинів Парижа Benlux або Kams і придбати приємний сувенір для себе коханої.
Відвідування ДІСНЕЙЛЕНДУ (Дорослі 68/діти до 12 років 60 €). Тут завжди бажані не лише діти, а й дорослі, тому що Діснейленд - це Країна вічних канікул, де ніколи не замовкає музика, не слабшає свято і не вичерпуються веселощі ...
Для тих, хто залишився в Парижі є можливість відвідати екскурсії на вибір:
"Гранд Опера" (23 € / діти до 12л. 18 €). Гранд Опера один з кращих архітектурних пам'яток Парижа. Її зали, нагадують за своїм величі королівський палац, де мармур, онікс, граніт, позолота занурюють нас у чарівний світ розкоші.
"Латинський квартал" (23 € / діти до 12 років 13 €). Старовинні вулички, сувенірні крамнички, книжкові магазини, органічно вписуються в атмосферу кварталу. Закінчимо прогулянку обідом в одному з ресторанчиків (оплачується по меню).
Королівська резиденція - Версаль. Екскурсія "Банти і діаманти" (38 €, діти до 12 років 30 €). «... Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік не даремно, адже інакше ми б не побачили раю на землі .... ». Виїзд до Чехії. Нічний переїзд в автобусі.

День 7.
СУБОТА
По дорозі зупинка на сніданок (оплачується самостійно по меню). Прибуття до Праги.
Екскурсія "Знайомство з Прагою". В лабіринтах маленьких вуличок ми поринемо у таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик, дзвонить в свій дзвіночок та у віконці з'являється процесія з дванадцяти апостолів ... Вільний час. Для всіх бажаючих прогулянка на кораблику по Влтаві (Дорослі 30 € / діти до 12 років 18 €). Аперитиви, шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей ... Ось вони незабутні миті в житті ...
Ночівля на території Чехії.

День 8.
НЕДІЛЯ 
Ранній сніданок. Виїзд на Україну
Прибуття до Львова приблизно в 21:00.

 
Стоимость тура при: Взрослые Дети
(до 12 лет)
Раннем бронировании 3511 грн. 3336 грн.
Базовом бронировании 4316 грн. 4118 грн.
Горящем бронировании 4438 грн. 4238 грн.
* ** НГ Р М СПО
Сезонная доплата
+ 3 %
Сезонная доплата
+ 6 %
Изменение программы, тарифов и стоимости тура!
Раннее бронирование
(полная оплата не позднее, чем за 183 дня до начала тура)

Чем раньше заказали и оплатили тур, тем лучше места и тем лучше условия.
Ранее бронирование это - продуманность решения, большой выбор туров, выгодные «ценовые» предложения - именно в этом смысл.
Базовое бронирование
(полная оплата не позднее, чем за 3 недели до начала тура)

Все делаем не спеша, у нас на все есть много времени. Стандартные условия бронирования, независимо от сроков, если попадают в часовые рамки больше 3 недель от начала тура.
Горящее бронирование
(полная оплата, когда до начала тура осталось менее 3 недель)

До выезда мало времени, остается мало мест… С каждой минутой мест все меньше и меньше…
Нужно успеть: собрать документы, взять отпуск, оплатить, собраться в путешествие…
Все быстро, все срочно и все горит в руках… Поэтому этот тариф Горящий.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Зустріч представником компанії
• Страховка (групова)
• Проїзд по маршруту автобусом турклассу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання по маршруту готель 2-3* зі сніданками.
• Екскурсії, що зазначені у програмі
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів
• Факультативні екскурсії
• Рекомендовані програми
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір + 35€
Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, що звільнені від сплати Консульського збору по договору про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Візовий центр сплачують всі.
• СПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.
Категорія: Німеччина | Додав: admin (04.09.2013)
Переглядів: 667
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наше опитування
Як Ви дізналися про нашу фірму???
Всього відповідей: 375
Партнери
Міні-чат
Погода
Курс за НБУ
Курсы валют на PROext

"Богіра-тур"© 2020 | Використовуються технології uCoz