Меню сайту
Меню сайту
Відпочинок на морі
Гірськолижні тури
Контактна інформація
м. Львів вул. Винниченка, 12


тел:
243-10-03
тел. моб:
098-134-24-68
093-910-82-42
095-370-04-90


Skype irynabogiratur
e-mail: bogira-tour@rambler.ru
Форма входу
Логін:
Пароль:
Головна » Пропозиції » Відпочинок на морі » ОАЕ

Необхідні документи для відкриття туристичної візи в ОАЕ
Необхідні документи для відкриття туристичної візи:
Кольорова чітка відсканована копія розвороту паспорта або проїзного документа дитини в графічному форматі JPEG.
Кольорове цифрове або відскановане фото туриста (обсяг не більше 40 кілобайт, в графічному форматі JPEG). Для дітей, вписаних в паспорти батьків, фото для подачі не потрібно.

УВАГА! Нагадуємо, що з 5 років у паспорті батьків обов'язково повинні бути вклеєні фото вписаних дітей.

Вартість і рекомендовані терміни подачі на візи:
Вартість візи - 70 у.о. - Рекомендований термін подання за 7 повних робочих днів до дати заїзду.
Діти, вписані в паспорт батьків, вказуються у візі батьків БЕЗКОШТОВНО.

Час необхідний для відкриття віз - 4-5 робочих днів.

Неробочі дні в Імміграційної службі ОАЕ: основні державні та релігійні свята, а також п'ятниця і субота. День подачі на візу не враховується. Під час національних свят Імміграційна служба ОАЕ може працювати в черговому режимі, в ці дні візи можуть виходити із затримкою. Час необхідний для відкриття віз є індивідуальним для кожного окремого випадку. На час, який віза перебуває в роботі, крім усього іншого можуть впливати кількість і час попередніх приїздів до ОАЕ, наявність однофамільців в системі Імміграційної служби, громадянство туриста, вік і ін

Особливості візи ОАЕ:
Туристична віза - одноразова. Дає право на перебування в країні до 30 днів з дня в'їзду. Віза дійсна для в'їзду на протязі 60 днів з дати видачі. Спроби повторного в'їзду в ОАЕ з використаної візі призводять до депортації та занесенню в «чорний список».
На руки туристам видається копія візи формату А4 для пред'явлення на реєстрації в аеропорту країни вильоту, а також по прильоту в ОАЕ на проходженні паспортного та імміграційного контролю. Перш ніж проходити паспортний контроль, турист повинен пройти сканування сітківки ока і поставити відповідний штамп на копії візи. Копію візу необхідно зберігати до закінчення поїздки.
Електронний оригінал візи знаходиться в ОАЕ в електронній базі даних Імміграційної служби. У паспорті робляться відмітки про в'їзд та виїзд (овальні штампи займають 1 сторінку).

Порядок подання:
Подача на візу відбувається тільки після підтвердження готелю і передоплати або повної оплати туру.
Запит на оформлення візи надсилається після підтвердження готелю, а не в день подачі заявки на бронювання. Отже, своєчасність відкриття візи залежить від того, наскільки завчасно все було зроблено з боку туристичного агенства і туриста для надання необхідних документів та оплати туру в рекомендовані терміни.
Запит на оформлення візи прямує в імміграційну службу Дубай, яка знаходиться безпосередньо в ОАЕ відразу після передоплати або повної оплати туру.
ВАЖЛИВО: Туристи, що знаходилися в ОАЕ від 15 до 30 днів по туристичній візі, можуть подати документи на відкриття наступної туристичної візи в ОАЕ не раніше ніж через 30 днів після виїзду з країни. Дане правило запроваджено для запобігання випадків незаконного працевлаштування в ОАЕ.

Важливі примітки:

Оформлення віз проводиться тільки для турпакетів *.

Компанія не може гарантувати відкриття віз консульської або імміграційною службою іншої країни, так само як і проходження туристом тесту сканування сітківки ока, паспортного та імміграційного контролю безпосередньо в ОАЕ. Усі терміни подання та оформлення віз носять рекомендаційних характер.

Імміграційна служба в праві не повідомляти причину затримки або відмови у видачі візи. У разі відмови або затримки у видачі візи, а також ануляції туру після подачі на візу, вартість візи не повертається, також можуть застосовуватися штрафні санкції при ануляції / перебронювання авіаквитків, готелів, а також інших доп. послуг.

Особи, що порушували візовий режим або здійснювали правопорушення на території ОАЕ, вносяться в «чорний список» Імміграційної служби, після чого їм автоматично відмовляється у в'їзді в країну при спробі оформлення візи.

Знаходження в «чорному списку» однофамільців з поширеними прізвищами може призвести до затримки у видачі візи. У таких випадках може знадобитися більше часу на «очищення» з «чорного списку», надання додаткових документів, а також повторна подача в разі відмови.

Для запобігання випадків незаконної трудової міграції, а також проституції, менеджерами нашої компанії може бути запитана гарантійна сума від туриста в розмірі 2000 у.о. на час поїздки. Дана гарантійна сума повертається при наданні паспорта з в'їзними і виїзними штампами прикордонної служби ОАЕ по поверненню на Україну.

У разі порушення візового режиму туристами, на туристичне агентство, яка оформила тур, накладається штраф у розмірі 2000 у.о. за кожного порушника. При цьому в момент виїзду з країни або депортації з порушника візового режиму буде утримана пеня за порушення візового режиму країни за кожен прострочений день, у разі відмови порушника офіцер прикордонної служби може затримати порушника.
Категорія: ОАЕ | Додав: admin (16.09.2011)
Переглядів: 5557 | Коментарі: 3
Всього коментарів: 1
0
1 Людмила   [Матеріал]
Добрий день! Я хочу полетіти в Дубаї зі своєю донькою,якій 13 років.З чоловіком розлучена та змінила прізвище на дівоче, донька на його призвіщі. Він мені дає дозвіл на виїзд. Під кажіть будь-ласка які іще мені потрібні документи. Дякую

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наше опитування
Як Ви дізналися про нашу фірму???
Всього відповідей: 375
Партнери
Міні-чат
Погода
Курс за НБУ
Курсы валют на PROext

"Богіра-тур"© 2020 | Використовуються технології uCoz